alt
alt

Hakkımızda

Kurumsal

Şirketimiz faaliyete geçtiği ilk günden beri Antalya’nın  seçkin projelerinde; modern, akılcı ve doğru yöntemlerle site yönetim organizasyonları oluşturmuş, kat mülkiyeti yasalarına uygun; temiz, huzurlu ve güvenli bir ortam yaratmak için sinerji oluşturmaktadır.

Yönetim organizasyonlarını üstlendiği alanlarda, sakinleri için birer huzur yuvası haline getirmeyi amaçlayan kurumumuz; konut, site, işyeri, fabrika, okul, alışveriş merkezleri  ve uydu şehirlerde yönetim organizasyonları kurmakta ve yönetim danışmanlığının yanı sıra ihtiyaç duyacağınız birçok hizmeti de beraberinde sunmaktadır.

Yönetim sorunları yaşıyorsanız; deneyimli ekiplerimiz, konusunda uzman seçkin ve eğitimli kadrolarımız ve kusursuz hizmet anlayışımızla sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz


Ece Yönetim olarak uzun yıllardan beri hizmet sektöründe bulunmaktayız. Tecrübeli, işini dikkatli ve iyi yapan kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti vermek amacıyla buradayız. Biz iş disiplinine sahip uzman kadromuzla, uzmanlık bilgimizi ve tecrübemizi müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktayız. Sizlere daha yüksek bir yaşam kalitesine sahip olabilmeniz amacı ile tesis yönetiminden, temizliğe, teknik bakımdan danışmanlığa kadar bir çok alan da yanınızda olmak ve sizlere hizmet etmek için çalışıyoruz.

Ayrıcalıklarımız

Ayrıcalıklarımız


Doğada Çözünen Ürünler

Kullandığımız temizlik ve bakım ürünlerini çoğunlukla doğada çözünen ürünlerden seçiyoruz.

Daha Az Enerji Tüketimi

Enerji tasarruflu cihazları tercih etme sebebimiz, işimizi yaparken doğaya en az zararı vermektir.

Çevreye Duyarlı Personel

Güvenlik, temizlik, bakım olmak üzere tüm personellerimiz çevreye duyarlı olarak yetiştirilmektedir.

Karbon Ayak İzimiz

Yaptığımız özel planlamalarla devriye, ziyaret, anında müdahale gibi tüm hareketlerimizde daha az karbon ayak izi bırakmaya çalışıyoruz.